herbal kisisel bakim
Herbalife
Kişisel Bakım Ürünleri

HERBALİFE SKİN GECE KREMİ


Bu zengin içerikli krem gece boyunca cildin derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme sayesinde, daha yumuşak ve pürüzsüz bir ciltle uyanmanızı sağlar.
Açıklama

Bu zengin içerikli krem gece boyunca cildin derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme sayesinde, daha yumuşak ve pürüzsüz bir ciltle uyanmanızı sağlar.Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur Sadece 7 günde cildin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir. Sadece 1 haftada cilt görünümünde ve parlaklığında gözle görülür gelişim sağlanmasına yardımcı olur,Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.Bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.

       İçeriği: B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı, Avustralya Fındığı yağı, zeytinyağı, susam çekirdeğı yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı bulunmaktadır.

HERBALİFE BAĞIMSIZ ÜYESİ